Špecifikácie našich fotoobrazov - Foto obraz na plátno online

Hľadaj
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Špecifikácie našich fotoobrazov

Tlač a špecifikácie našich produktov:

Farebné možnosti
Ponúkame tri hlavné farebné možnosti tlače:
farebná, čierno-biela a sépia tón. Akonáhle vykonáte výber farby pri nákupe budeme editovať váš súbor na disk tak, aby vyhovovali výberu vašej farebnej kombinácie a výsledná tlač bude vo vami zvolenej farbe.

Plátno a materiál:  
Všetky obrazy tlačíme na vysoko kvalitné bavlnené matné plátno o hmotnosti 385g/m, ktoré zodpovedá  hrubému maliarskemu šepsovanému plátnu a zároveň  ponúka úžasnú reprodukciu farieb.
Na tlač používame atramenty HP Vivid Photo pre výnimočné výtlačky odolné voči vyblednutiu s dokonalou presnosťou farieb a odolné voči UV žiareniu.

Povrchová úprava:
V procese objednávky máte možnosti výberu povrchovej úpravy výsledného obrazu.
Základná voľba je nadstavená na tlač bez povrchovej úpravy. Pri použití tejto voľby  má výsledný obraz bez laminovania  matný zamatový povrch, ktorý dotvára atmosféru fotografie tak,  ako keby bola maľovaná. Pri výbere povrchovej úpravy laminovaním sú výtlačky potiahnuté kvalitnou ochrannou vrstvou, ktorá chráni proti vlhkosti a prachu a zároveň vytvára na plátne lesklú vrstvu.
Natiahnutie obrazu na rám:
Obraz vytlačený na plátno napneme na pevnom drevenom blind ráme. Na natiahnutie plátna používame kvalitné  sušené drevené blind rámy, ktoré majú hĺbku 2 cm. Po natiahnutí plátna na rám sa dá plátno došponovať priloženýmy drevenýmy klinmy, ktoré sa vkladajú do vnútornej strany rohov v ráme.
       
Ešte pred samotnou objednávkou sa musíte rozhodnúť, aky spôsob prevedenia obrazu požadujete a akým spôsobom sa bude obalovať rám obrazu.
Ponúkame štyri možnosti ukončenia okrajov obrazu na plátne. Jednotlivé možnosti okrajov si môžte vybrať v procese on-line objednávky.

Prvá voľba okrajov rámu je ZRKADLO. Pri použití tejto voľby je jednoducho odrazený okraj vašeho obrazu na boky plátna v ráme tak, aby pôvodný obraz zostal celý na prednej strane ale pritom dáva obrazu zabalený vzhľad.


Voľba ORIGINAL plný obraz  
Pri výbere tejto možnosti musíte brať do úvahy to, že pôvodný obraz bude na prednej strane orezaný po okrajoch o šírku rámu. Túto voľbu môžete použiť len vtedy ak sa na okrajoch obrazu nenachádzajú dôležité časti a nepotrebujete ich vidieť z prednej strany. Ak máte správne rozvrhnutú fotografiu, použitie tejto voľby je  najefektnejšie. Namiesto vyššie uvedených možnosti tlače a obalenia rámu  sme tiež schopní tlačiť  na okraj rámu pôvodného obrázku aj jednotnú farbu.


Voľba FAREBNÝ OKRAJ
Pri použití tejto voľby na prednej strane plátna  potom zostáva originálna  fotografia bez orezania a na bokoch rámu je tlačená len jedna vybratá barba. Najčastejšie sa používa čierna, biela alebo farba ktorá na obraze prevláda po okrajoch. Túto voľbu je tiež  možné zadať pri realizácii objednávky.

Voľba FAREBNÝ OKRAJ - čierna


Voľba FAREBNÝ OKRAJ - biela

Technické údaje  k tlači:
Všetky výtlačky sú vytlačené s vysoko kvalitnou
technológiou tlače HP s požitím atramentov HP Vivid Photo pre výnimočné výtlačky odolné voči vyblednutiu a dokonalou presnosťou farieb.  
Tlač je vykonávaná v RGB farebnom priestore.

Hotový obraz je pripravený na zavesenie.
V hornej časti obrazu na vnútornej strane rámu je umiestnemý háčik, ktorý slúži na zavesenie obrazu na stenu.
 
2.6.2018
counter
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky